Therapeuten

DSC 0545

Sami Morra

Fysiotherapeut en Eigenaar

In januari 2010 is Fysio Morra opgericht door eigenaar Sami Morra, fulltime werkzaam als algemeen fysiotherapeut.
Tevens doet Sami aan Dry Needling, heeft de Dam-cursus gevolgd en het Mulligan concept. Hiermee heeft hij zich bekwaamd in mobiliserende handgrepen gericht op het opheffen van functiestoringen in gewrichten.

Het BIG-nummer van Sami is: 29055513604

Email: sami@fysiomorra.nl

DSC 0560

Philip Langejan

Medisch fitness instructeur

Philip Langejan is sinds juli 2011 fulltime bij ons werkzaam als medisch fitness instructeur. In september 2017 is Philip in deeltijd gestart met de opleiding tot fysiotherapeut. Hij verwacht zijn diploma in juli 2021 te behalen.

Email: philip@fysiomorra.nl

DSC 0568

Celine Roscam Abbing

algemeen fysiotherapeut

Celine Roscam Abbing is sinds april 2019 bij ons werkzaam als algemeen fysiotherapeut. Ze is aanwezig op onze praktijk op dinsdag en vrijdag. 

Het BIG nummer van Celine is: 39925602104

Email: celine@fysiomorra.nl

DSC 0542

Florien Verlaan

Algemeen fysiotherapeut

Florien Verlaan is sinds half september 2019 in dienst gekomen als algemeen fysiotherapeut en werkzaam op de maandagen, dinsdagen en  donderdagen. U kunt bij Florien ook terecht voor: 

  • Dry-Needling
  • COPD
  • IAS (sportfysiotherapie)
  • Docent beweegprogramma 

Het BIG-nummer van Florien is: 19063809604

Email: florien@fysiomorra.nl

DSC 0539

Karlien van de Wetering

algemeen fysiotherapeut

Karlien van de Wetering is als algemeen fysiotherapeut gestart bij onze praktijk in februari 2020 en werkzaam op de maandagen, dinsdagen, donderdagen en vrijdagen.

Het BIG-nummer van Karlien is 29923018604

Email: karlien@fysiomorra.nl

DSC 0547

Josh van Damme

algemeen fysiotherapeut

Josh van Damme is als stagiaire gestart bij onze praktijk en sinds mei 2020 na het behalen van zijn diploma werkzaam als algemeen fysiotherapeut op de maandagen woensdagen en donderdagen. Hij is bezig met zijn master psychosomatische fysiotherapie.

Het BIG-nummer van Josh is 49927319104

Email: josh@fysiomorra.nl